Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Wystawca ITTF Warsaw - Timeless Ethiopia

Podziel się

Timeless Ethiopia Touring jest jednym z najstarszych i najlepszych etiopskich biur podróży organizujących wyjazdy do Etiopii. Zobaczysz Lalibelę, Gonder, Dolinę Omo, plemiona Mursi i Hamer.

 

Twórcą i właścicielem agencji Timeless Ethiopia jest Habtamu Mamo, jeden z najlepszych specjalistów w branży turystycznej Etiopii. Habtamu był organizatorem podróży Sir Boba Geldofa podczas kręcenia dla telewizji  BBC cyklu "Geldof in Africa". Ewan McGregor i Charley Boorman podczas realizacji wyprawy  Long Way Down również korzystali ze wsparcia Timeless Ethiopia. Ostatnio do firmowego zespołu dołączył syn właściciela – Abel Mamo, który studiował w naszym kraju.

Andrzej Zarzecki, dziennikarz i podróżnik, prezes charytatywnej Fundacji Abisynia koordynuje i wspiera działania firmy na polskim rynku.

Timeless Ethiopia Touring jest prywatną etiopską spółką branży turystycznej. Oferujemy szeroki wybór wyjazdów do naszego, niezwykle interesującego kraju. Na zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować każdą wyprawę, dla dowolnej grupy, firmy lub turystów indywidualnych. Zawsze dostosowujemy nasze propozycje do specyficznych potrzeb klientów. Firma powstała w 2005, dysponuje ogromnym bagażem doświadczeń na etiopskim rynku.

Timeless Ethiopia Touring, to serwis najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę. Dysponujemy kompetentnym, wykształconym i jednocześnie doświadczonym personelem. Dysponujemy własnym sprzętem kampingowym, wygodnymi terenowymi samochodami, busami i autobusem dla większych grup. Pozwala to nam odwiedzać z klientami wszystkie, nawet najbardziej niedostępne etiopskie atrakcje.

"Seeing is believing!"

 

Strona:https://www.timelessethiopia.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/EtiopiaWyprawy/