Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Wystawca ITTF Warsaw - Rego-Bis

Podziel się

Rego-Bis od 30 lat organizuje wakacyjne wyjazdy zagraniczne. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu możemy świadczyć usługi najwyższej jakości. Pozwoliło nam to zostać liderem w liczbie klientów wysyłanych na Bałkany do Turcji i nie tylko.

 

Przetarliśmy wiele szlaków. Jako jedni z pierwszych jeździliśmy autokarami i lataliśmy czarterem do Turcji. Pierwsi na polskim rynku zaoferowaliśmy loty czarterowe do Tirany oraz wczasy nad Jeziorem Ochrydzkim w tajemniczej Macedonii.

To pasja do podróżowania pozwala nam tworzyć nowe programy, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród naszych stałych, jak i nowych klientów.

Dbamy o to, żeby każdy klient wrócił z wakacji, z każdej wycieczki zadowolony. A w kolejnym roku wrócił do naszego biura podróży po nową, równie atrakcyjną ofertę.

Jesteśmy firmą z tradycjami, dla której najważniejsze jest zadowolenie Klientów. Nasz zespół tworzą pasjonaci podróżowania, profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem.

Stale wprowadzamy do swojej oferty kolejne kierunki, aktualnie realizujemy wyloty z 10 lotnisk. Oferujemy wypoczynek w 17 destynacjach m.in. Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Turcji, Cyprze, i Hiszpanii.

Więcej informacji na stronie: https://www.rego-bis.pl/