Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Wystawca ITTF Warsaw - RAINBOW

Podziel się

Do grona wystawców ITTF Warsaw dołączył jeden z największych polskich operatorów Rainbow Tours SA, który działa na rynku od 1990 roku. Właściciel biur podróży Rainbow oraz sieci hoteli White Olive oferuje wczasy i wycieczki objazdowe w ponad 100 miejscach na całym świecie, zarówno w sezonie letnim, jak i zimą.

Rainbow jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Posiada jedną z najwyższych w Polsce gwarancji ubezpieczeniowych TU Europa i odprowadza składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Łódzka spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 roku, a od 2010 roku należy do  programu Rzetelna Firma.

Rainbow jest właścicielem ponad 100 własnych biur podróży w całym kraju, sprzedaż prowadzi również poprzez własne Call Center i za pośrednictwem agentów. Spółka zatrudnia około 800 pracowników w centrali i oddziałach własnych, a także współpracuje z ponad 500 osobami w kurortach turystycznych. Rocznie organizuje beztroskie wakacje setkom tysięcy turystów.

Więcej informacji na temat operatora na stronie: r.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Rainbow podczas targów ITTF Warsaw w dniach 21-23 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.