Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Wystawca ITTF Warsaw - Hotel Mrągowo

Podziel się

Hotel Mrągowo Resort & Spa to rodzinny hotel położony w sercu malowniczych Mazur nad jeziorem Czos. To także centrum wellness & spa z basenami oraz całorocznym zewnętrznym jacuzzi, dające prawdziwe odprężenie i spokój umysłu.

Hotel Mrągowo Resort & Spa - zawsze po drodze

Nastrojowe restauracje oraz taras z pięknym widokiem na jezioro sprawią, że mazurskie zachody słońca będziecie wspominać długo po powrocie do domu. Najmłodsi Goście mogą liczyć na mnóstwo atrakcji.

Bogato wyposażona sala zabaw, sala gier oraz place zabaw na zewnątrz zapewnią zabawę na każdy dzień pobytu. Bliskość hotelowej plaży z wypożyczalnią sprzętu wodnego to nieograniczone możliwości wspólnego spędzania czasu nad wodą.

Mazurska Noc Kabaretowa? Piknik Country czy koncerty gwiazd z Polski i całego świata – tak wygląda Festiwalowe Mrągowo. To corocznie ponad 30 imprez organizowanych w Mrągowskim Amfiteatrze położonym tuż obok hotelu Mrągowo Resort & Spa.

Nowoczesne zaplecze konferencyjne oraz sale szkoleniowe stanowią doskonałą bazę do organizacji eventów, konferencji, bankietów oraz imprez integracyjnych. Konferencje na Mazurach w Hotelu Mrągowo Resort & Spa to nie tylko gwarancja pięknej okolicy, to także pełen profesjonalizm i doskonała organizacja spotkań biznesowych.

Strona www: https://mragoworesort.pl/

Profil na FB: https://www.facebook.com/mragoworesort/

Instagram: https://www.instagram.com/mragoworesort/