Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Wystawca ITTF Warsaw - Bruksela

Podziel się

Hub.brussels i visit.brussels – dwie brukselskie agencje promocyjne odkryją przed turystami z Polski atrakcje stolicy Belgii i Europy oraz przyjemność zwiedzania miasta.

Bruksela, to miasto autentyczne, szyte na ludzką miarę, z niezliczonymi zabytkami, atrakcjami turystycznymi, bogactwem lokalnej kuchni, z terenami zielonymi i rekreacyjnymi, z wygodnymi hotelami na każdą kieszeń, o niezmiernie bogatej ofercie gastronomicznej, tętniące życiem. To miejsce, gdzie spotykają się ludzie, miasto, którego mieszkańcy są gościnni, otwarci, ciekawi świata, a przede wszystkim dumni z bycia brukselczykami. To także Stolica 500 milionów Europejczyków, siedziba instytucji Unii Europejskiej.

www.hub.brussels (agencja rozwoju przedsiębiorczości) i www.visit.brussels - agencja promocji i komunikacji turystycznej regionu, sprawią, że zobaczycie znane i mniej znane atrakcje, odkryjecie bogactwo kulturalne i kulinarne oraz wyjątkową radość życia w mieście, będącym stolicą Belgii i całej Europy.

visit.brussels zajmuje się:
• promocją turystyki, wydarzeń kulturalnych i innych eventów w Regionie Brukseli-Stolicy;
• tworzeniem ofert i tras turystycznych, które podkreślają liczne atuty regionu;
oraz dba o wysoką jakość przyjmowania gości, przyjeżdżających w celach biznesowych czy turystów odwiedzających miasto.

visit.brussels posiada wszystkie potrzebne informacje o Brukseli i jej bogatej ofercie i z przyjemnością powita turystów z Polski w jednym z biur informacji turystycznej (w Brussels Info Place na Mont des Arts lub w Ratuszu na Grand-Place). Na stronie www.visit.brussels/en/ znajdziemy wiele ciekawych propozycji i dopasujemy je do charakteru i celu waszych odwiedzin.

Zapraszamy na ITTF Warsaw, a sprawimy, że pokochacie Brukselę!