Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Wystawca ITTF Warsaw - biuro podróży ITAKA

Podziel się

Kolejnym wystawcą na tegorocznych Targach ITTF jest polskie touroperator ITAKA. Biuro oferuje podróże w każdym sezonie, a ich ofertę można spersonalizować i dostosować do swoich potrzeb.

 

 

Biuro podróży ITAKA z sukcesem działa na polskim rynku już od 33 lat, a od początku swojej działalności wprowadziła na rynek ponad 50 kierunków czarterowych. W ich ofercie znajdziemy destynacje oferujące noclegi w 3 500 hoteli na siedmiu kontynentach. Nadrzędną misją touroperatora, jest realizacja kluczowych wartości, które firma pragnie zagwarantować swoim klientom. Wybierając Itakę podróżnicy mogą liczyć na komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie. Specjalnie dla stałych klientów firma stworzyła program lojalnościowy, który cieszy się ogromną popularnością i nieustannie zyskuje nowe grono podróżników, cyklicznie korzystających z oferty biura. Niektórzy klienci są w programie już od ponad 20 lat!

Z ITAKĄ zaplanujesz zarówno długie wakacje all inclusive, krótkie wyjazdy weekendowe, a także wypady na narty czy wycieczki po Polsce. W ofercie znajdziemy wycieczki zagraniczne m.in. na Bali, do Tajlandii, Indonezji czy Nepalu, objazdowe wyprawy po Polsce. Poza dużą ilością destynacji udogodnieniem oferowanym przez firmę, można liczyć na wyjątkową, spersonalizowaną ofertę (dla par, singli, rodzin z dziećmi, miłośników zwiedzania, a przede wszystkim wyjątkowe coś dla wielbicieli luksusu).

Po pełną ofertę, a także wyjątkowe oferty first czy last minute zapraszamy w dniach 16-18 marca 2023 na ITTF Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Website: https://www.itaka.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/itakapl