Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Wystawca ITTF Warsaw 2024 - GTS Poland

Podziel się

Globe Travel Services Poland S.A. (GTS Poland S.A.) to wiodąca polska firma świadcząca usługi lotnicze, działająca od 15 lat na rodzimym rynku. Ich działalność obejmuje szeroki zakres usług, w tym pośrednictwo w sprzedaży miejsc w samolotach czarterowych nie tylko w Polsce, ale także w Armenii, Serbii, Bośni oraz Rumunii.

Oferta GTS Poland S.A. skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a celem firmy jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi oraz pełnej satysfakcji każdego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku, są w stanie przewidywać jego zachowania oraz odpowiednio reagować, co pozwala na optymalizację wielkości sprzedaży i zapewnienie partnerom biznesowym bezpieczeństwa oraz stabilności.

Firma współpracuje z największymi touroperatorami oraz biurami podróży w Polsce i za granicą, co pozwala na oferowanie atrakcyjnych i konkurencyjnych ofert. Priorytetem GTS Poland S.A. jest kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami i kontrahentami, opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

GTS Poland S.A. zapewnia stabilność działania oraz kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Dążą do tego, aby każda podróż organizowana za ich pośrednictwem była dla klientów niezapomnianym przeżyciem.

W imieniu naszego wystawcy serdecznie zapraszamy do na targi ITTF Warsaw, 21-23 listopada 2024.