Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel patronem ITTF Warsaw

Podziel się

SOIT to grono profesjonalnych agencji incentive travel spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w organizacji podróży.

Incentive Travel to oferowana przez wyspecjalizowane podmioty usługa organizacji podróży dla klientów korporacyjnych lub organizacji, mająca na celu utworzenie, utrwalenie lub wzmocnienie relacji między zleceniodawcą a uczestnikami lub między samymi uczestnikami, którymi są trzy kategorie osób związanych ze zleceniodawcą: pracownicy, partnerzy biznesowi lub konsumenci.
Incentive travel jest narzędziem marketingu bezpośredniego oraz instrumentem zarządzania zasobami ludzkimi. Każda podróż incentive travel posiada swój niepowtarzalny scenariusz, który prowadzi do realizacji celu biznesowego.

Misja SOIT
Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie incentive travel jako silnego i efektywnego narzędzia biznesowego.
Poprzez integrację środowiska i reprezentowanie jego interesów od ponad 12 lat budujemy dobre imię i wizerunek branży. Szerzymy wiedzę, podnosimy kompetencje, wyznaczamy
i promujemy wysokie standardy realizowanych projektów incentive travel.
Stowarzyszenie jest członkiem założycielem innych organizacji branżowych, takich jak RPSiW TUgether czy Centrum Monitoringu Rynku Turystycznego CMRT, a także współpracuje z wieloma stowarzyszeniami w branży turystycznej, inicjuje nowe projekty i współuczestniczy w realizacji eventów takich jak Meetings Week Poland.

Obecnie w SOIT mamy 29 członków zwyczajnych reprezentujących 23 renomowane agencje incentive, które spełniają wysokie kryteria członkowskie. Nasi członkowie są nominowani w plebiscytach organizowanych przez Eventex i Waszą Turystykę na najbardziej wpływowe osoby w turystyce i otrzymują liczne nagrody branżowe.

 

 

Więcej informacji na stronie: https://soit.net.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/StowarzyszenieSOIT