Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Ruszyła VII edycja Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów

Podziel się

To wyjątkowe wydarzenie, co roku przyciąga pasjonatów podróży i twórców z całego kraju, zapewniając im niezapomnianą przygodę. Jeśli marzysz o tym, by podzielić się swoją pasją do podróżowania i odkrywania ukrytych zakątków naszego kraju koniecznie weź udział w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej.

Inspirująca społeczność: To nie tylko konkurs, ale także grono pasjonatów podróży, które dzieli się wskazówkami, pomysłami i inspiracją. Uczestnicy nie tylko rywalizują, ale także wspierają się nawzajem, tworząc więź między podróżnikami.

Cenne nagrody: Oprócz prestiżu zwycięstwa, uczestnicy otrzymują nagrodę pieniężną (15 tyś złotych za I miejsce!) oraz możliwość promocji swoich kanałów i blogów, co może otworzyć przed nimi nowe możliwości w świecie podróży i twórczości.

Promowanie polskiej kultury: Konkurs nie tylko promuje podróże po Polsce, ale także zachęca do odkrywania bogactwa kulturowego, historycznego i przyrodniczego naszego kraju, co sprzyja lokalnemu turystyce i rozwojowi regionów.

Łączenie pasji z pracą: Dla wielu uczestników to nie tylko konkurs, ale także szansa na połączenie swojej pasji z pracą, gdyż zwycięstwo może otworzyć przed nimi drzwi do współpracy z markami, agencjami turystycznymi czy mediów.

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów to nie tylko wydarzenie, to prawdziwa podróżnicza przygoda, która inspiruje i mobilizuje do działania!

Szczegóły na stronie: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/