Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Podsumowanie targów ITTF Warsaw

Podziel się

Za nami pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITTF Warsaw, zrealizowanych przez Polską Izbę Turystyki oraz Grupę MTP. W Pałacu Kultury i Nauki mieliśmy okazję gościć całe środowisko branżowe.

Sercem tego wydarzenia były ekspozycje naszych wystawców oraz aktywności na stoiskach pełnych ciekawych ofert., które zostały przygotowane zarówno dla klientów biznesowych, jak i dla końcowych.

Wspólnie mieliśmy okazję doświadczyć niepowtarzalnego klimatu międzynarodowego święta turystyki!

Podczas trzech intensywnych dni blisko 4 000 profesjonalistów i miłośników podróżowania z 60 krajów miało okazję spotkać się w środowisku branżowym, aby porozmawiać o wyzwaniach, o najnowszej ofercie, czy aktualnych trendach w szeroko rozumianej turystyce. To był dobrze zainwestowany czas wypełnionych licznymi rozmowami, konferencjami i prelekcjami. Jak powiedziało nam wielu wystawców i klientów, takie wydarzenie było potrzebne i oczekiwane w tej branży od dawna.

Na stoiskach, zajmujących dwa piętra Pałacu Kultury i Nauki swoje najnowsze propozycje zaprezentowało aż 154 wystawców z ponad 20 krajów! Dopełnieniem oferty był bez wątpienia atrakcyjny program wydarzeń, w organizację którego zaangażowane były najważniejsze organizacje turystyczne, z Polską Organizacją Turystyczną i Polską Izbą Turystyki na czele. Regionem Partnerskim  I edycji targów ITTF Warsaw było Mazowsze.

 

Podczas spotkań branżowych, które obfitowały w wiele ważnych i inspirujących dyskusji, mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w turystyce, a także poznać oczekiwania i wyzwania na jakie należy się przygotować.

 

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITTF Warsaw była dla Państwa również miejscem udanych spotkań biznesowych, inspirujących rozmów i wartościowych kontaktów.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy na II edycję ITTF Warsaw zaplanowaną na 21-23 listopada 2024r.

Zespół Targów ITTF Warsaw