Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Logos Travel na Targach ITTF Warsaw

Podziel się

Do grona wystawców na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITTF w Warszawie dołączyło biuro podróży Logos Travel Marek Śliwka, które od ponad 20 lat organizuje wycieczki międzynarodowe w najbardziej egzotyczne zakątki naszego pięknego globu.

Logos Travel to kluczowy gracz na rynku organizatorów profesjonalnych wycieczek zagranicznych. Jak sami podkreślają – ich największym osiągnięciem jest zdobycie pozycji lidera dalekich, ciekawych, egzotycznych i niestandardowych wyjazdów. Wśród oferowanych przez nich destynacji znajdziemy m.in. Wietnam, Ugandę, Kanadę, Meksyk, Amazonię, a nawet wyprawę dookoła świata.

Biuro posiada liczne wyróżnienia i nagrody, w tym tytuł Touroperatora Roku w kategorii Podróże Egzotyczne oraz prestiżową nagrodę Globus 2000. Globalny zasięg ich działalności zapewnił im zdobycie szerokiego grona klientów oraz wypracowanie czołowego miejsca w rankingach i ratingach wśród polskich touroperatorów.

Ciekawą opcją w ofercie Logos Travel jest program dla biegaczy, który oferuje maratony połączone ze zwiedzaniem. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą połączyć swoją miłość do biegania z podróżowaniem. Touroperator posiada w swojej ofercie trzy programy: „Maratony na 7 kontynetów”, „Korona Maratonów Świata” oraz „Korona Ekstremalnych Maratonów Świata”. Grupy biegaczy zorganizowane przez Logos Travel można spotkać m.in. w Australii, Brazylii czy na Antarktydzie.

Biuro Logos Travel jest idealnym wyborem dla osób poszukujących niezapomnianych doświadczeń podróżniczych, każdy ze szklaków i miejsc znajdujących się w ofercie został osobiście sprawdzony przez założyciela firmy Marka Śliwkę lub jego współpracowników.

 

Strona: https://wyprawy.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/LogosTravel

Instagram: https://www.instagram.com/logos.travel/

Zapraszamy na ITTF Warsaw - 16-18 marca 2023 Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.