Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Konferencja branżowa „Cyfryzacja branży turystycznej”

Podziel się

Cyfryzacja polskiej turystyki staje się koniecznością. Rozwój narzędzi online może ułatwić polskim firmom dostęp do większej bazy klientów zwłaszcza, gdy oferta ma trafiać do młodszych użytkowników oraz klientów z zagranicy. Kto z nas nie marzy, żeby za pomocą jednego kliknięcia zarezerwować wymarzoną, najbardziej korzystną cenowo i najlepszą ofertę?

Po raz pierwszy przy okazji Międzynarodowych Targów Turystycznych ITTF Warsaw, organizujemy konferencję i panel dyskusyjny poświęcony cyfryzacji branży turystycznej. W programie wystąpienia ekspertów, panel dyskusyjny i prezentacje rozwiązań informatycznych dla turystyki. W foyer sali im. Goethego będą umieszczone stanowiska demonstracyjne najnowszych rozwiązań technologicznych.

Podczas konferencji postaramy się odpowiedzieć na pytanie czy branża turystyczna podąży za zmianami, które wyznacza rynek e-commerce.

Cyfryzacja, czy inaczej proces transformacji cyfrowej, to duże wyzwanie i duża zmiana dla przedsiębiorstw na rynku turystycznym, dla tour operatorów, dla agentów i dla dostawców branży. Jednak cywilizacja to proces nieunikniony, niezbędny nie tylko do dalszego rozwoju, ale wręcz przetrwania biznesu.

To branża handlu elektronicznego często stawiana jest za wzór transformacji cyfrowej i zmian zarówno systemów informatycznych jaki biznesowego podejście do klienta. Podczas konferencji zastanowimy się wspólnie z ekspertami czy, a właściwie, kiedy branża turystyczna podąży tą samą drogą.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się: Justyna Skorupska (e-Izba, Accenture Song), Jakub Biczkowski (wakacje.pl), Mateusz Kurowski (mBank (paynow)), Agnieszka Kukałowicz (Qtravell.AI). Do Panelu dyskusyjnego dołączą: Jarosław Sokołowski (Akademia Leona Koźmińskiego), Jan Jakubaszek (Travel Pay) i Kamil Sylewstrzak (ST.pl).

Podczas konferencji biznesowo i merytorycznie poznają Państwo aspekty cyfryzacji branży turystycznej, poziom cyfryzacji branży w Polsce, oraz wyzwania podczas procesu transformacji cyfrowej.

Konferencja odbędzie się w Sali Goethego pierwszego dnia targów 16 marca o godzinie 12:30.

Prowadzący, Daniel Kierdal (przezmorze.pl)

W foyer sali Goethego będą stoiska demo poszczególnych rozwiązań informatycznych dla branży.

 

17 marca o 14:30 w Sali Puszkina prezentacje rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej: Travel Pay i Qtravel.AI.

 

ORGANIZATORZY

 

 

PARTNER MERYTORYCZNY KONFERENCJI 

 

 

PARTNERZY KONFERENCJI