Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

ITTF Warsaw pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki

Podziel się

Z radością informujemy, że tegoroczna edycja targów ITTF Warsaw otrzymała patronat honorowy Ministerstwa Sportu i Turystyki. To prestiżowe wyróżnienie podkreśla znaczenie i wartość naszego wydarzenia, które jest kluczowym punktem na mapie spotkań branży Turystycznej w Polsce.

Patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki to dowód uznania dla naszego zaangażowania w rozwój i promocję turystyki. Targi ITTF Warsaw nie tylko stanowią platformę do prezentacji najnowszych rozwiązań i trendów, ale także sprzyjają wymianie wiedzy i doświadczeń między profesjonalistami z branży z całego świata.

W ramach tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 21-23 listopada 2024 w Pałacu Kultury i Nauki, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi ofertami, uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz spotkaniach networkingowych. Wśród zaproszonych gości znajdą się czołowi przedstawiciele branży turystycznej, a także przedstawiciele władz lokalnych i państwowych.

"Otrzymanie patronatu Ministerstwa Sportu i Turystyki to dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszego działania. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja ITTF Warsaw będzie jeszcze bardziej inspirująca i wartościowa dla wszystkich uczestników” – komentuje dyrektor targów – Renata Frydrykiewicz

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w targach ITTF Warsaw 2024. Rejestracja jest już otwarta:

https://ittfwarsaw.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

Dołącz do nas i bądź częścią przyszłości branży turystycznej!

ITTF Warsaw 21-23 listopada 2024, Pałac Kultury i Nauki