Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Dołącz do grona wystawców Ceny promocyjne do 31 maja

Podziel się

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w II edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych, które odbędą się w dniach 21-23 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie to doskonała okazja do zaprezentowania Państwa oferty szerokiemu gronu potencjalnych klientów i partnerów biznesowych z całego świata.

Dlaczego warto zostać wystawcą?

1. Spotkania B2B: Targi stanowią unikalną platformę do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Organizujemy specjalne sesje spotkań B2B, które umożliwią Państwu bezpośrednie rozmowy z kluczowymi przedstawicielami branży turystycznej.

2. Promocja i marketing: Uczestnictwo w targach to doskonała okazja do promocji marki. Zapewniamy szeroką kampanię promocyjną zarówno przed, jak i w trakcie wydarzenia, co zwiększy Państwa widoczność na rynku.

3. Inspirujące prelekcje i warsztaty: Podczas targów będą miały miejsce liczne prelekcje, panele dyskusyjne i warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży, które pozwolą Państwu na zdobycie cennej wiedzy i inspiracji do dalszego rozwoju.

4. Międzynarodowy zasięg: Targi przyciągają wystawców i odwiedzających z różnych krajów, co stwarza możliwość ekspansji na nowe rynki i nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych.

5. Atrakcyjne ceny: Tylko do końca maja oferujemy najlepsze ceny za wynajem stoiska. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, aby zaoszczędzić i zapewnić sobie doskonałe miejsce na targach!

NAJLEPSZE CENY DO KOŃCA MAJA! 

Masz pytania - wypełnij formularz https://ittfwarsaw.pl/pl/dla-wystawcy/oferta/oferta-uczestnictwa/

 

Kontakt z naszym zespołem

Maciej Kaczmarek
Maciej Kaczmarek