Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Alex Jaskółowska "Jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony?"

Podziel się

Jeśli marzysz o tym, żeby twoja pasja podróżowania zamieniła się w twoją pracę, zapraszamy na wykład autorki bloga "Travel and keep fit". Alex Jaskółowska opowie z czy realnie da się żyć z podróżowania i jakie komponenty, strategie i umiejętności są potrzebne, aby to zrobić.

"Jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony?"

"W oparciu o moje wieloletnie doświadczenie w branży. Podróżuję od 15 lat. Studiowałam i pracowałam naukowo w Korei Południowej, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Australii. Odwiedziłem 6 kontynentów i przeszło 100 krajów. Od wielu lat współpracuję z organizacjami turystycznymi, biurami podróży i markami z sektora turystycznego na całym świecie (ostatnio Amazonia, Ekwador, Puerto Rico, Panama, Kostaryka, Malediwy, Szwajcaria). Współpracowałam z ponad 300 agencjami turystycznymi, tourism boards i markami z branży turystycznej na całym świecie – od Karaibów, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Środkowej, po Europę, Indie i Azję. Jestem doświadczonym podróżnikiem, twórcą i mówcą. Jako jedyna blogerka podróżnicza z Polski mam tak szeroko zakrojone międzynarodowe projekty i współpracuje globalnie z destynacjami na całym świecie."

  

Alex Jaskółowska - podróżniczka, blogerka, trenerka biznesu i autorka książek.

Od 15 lat jest w nieustającej podróży dookoła świata. Do tej pory odwiedziła 6 kontynentów i blisko 100 krajów.  Przez wiele lat żyła, studiowała i pracowała m.in w Stanach Zjednoczonych, Australii, Japonii, Korei Południowej, Tajlandii, Kostaryce, Włoszech i Hiszpanii. Od 2016 roku prowadzi międzynarodowy blog o podróżach i wyjątkowych miejscach na świecie: Travel and Keep Fit (www.travelandkeepfit.com). Zbudowała wokół niego międzynarodową markę i milionowy biznes, współpracując z ponad 200 agencjami turystycznymi, tourism boards i biurami podróży na całym świecie – od Karaibów, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Środkowej, po Europę, Afryję, Indie i Azję; ponad 300 luksusowymi hotelami i znanymi markami – od lifestylu po technologię, m.in. Marriott, Olympus, Reebok, DJI, Samsung, Sony, L’Oreal, New Balance, KLM i Swiss.

Jej kanały w sieci śledzi ponad 500 tys. obserwatorów i czytelników z całego świata.

Jako jedyna blogerka podróżnicza z Polski ma tak szeroko zakrojone międzynarodowe projekty i współpracuje globalnie z destynacjami na całym świecie, udowadniając że w branży podróżniczej nie ma granic i pasję do podróżowania można przekuć w życie i pracę marzeń. Autorka książki podróżniczej Ameryka Południowa – śladami cudów natury o kilkumiesięcznej wyprawie do Ameryki Południowej oraz największego na rynku kompendium   wiedzy o zarabianiu na podróżach: Biblia Blogera i twórcy online - jak podróżować po świecie i zarabiać na tym miliony.

BLOG: http://www.travelandkeepfit.com

INSTAGRAM: @travel_and_keep_fit

Biblia Blogera i twórcy online: https://www.bibliablogera.pl

 

18 marca 2023 godz. 14.00 - 15.00 sala im. Goethego, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie