Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Aktualności

23-01-24 Weź udział w ITTF Warsaw - zgłoś się do końca ferii i zarezerwuj najlepszą powierzchnię w promocyjnej cenie

Z przyjemnością zapraszamy, na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych ITTF Warsaw, które odbędą się w dniach 21-23 listopada 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi całą branżę turystyczną, stanowiąc doskonałą platformę do prezentacji innowacyjnych rozwiązań, nawiązywania partnerstw...

Zobacz więcej

20-12-23 Wesołych Świąt 2023

Świąteczne życzenia od Grupy MTP.

Zobacz więcej

07-09-23 Wakacje 2023 - ulubione destynacje wyjazdów zorganizowanych

Raport Polskiej Izby Turystyki przedstawiający wyjazdy Polaków z biurami podróży podczas ostatnich wakacji pokazał, że Turcja, Grecja i Egipt były trzema krajami, do których Polacy najchętniej się udawali. Mimo wzrostu cen, liczba klientów biur podróży była większa niż przed pandemią.

Zobacz więcej

25-04-23 Podsumowanie targów ITTF Warsaw

Za nami pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITTF Warsaw, zrealizowanych przez Polską Izbę Turystyki oraz Grupę MTP. W Pałacu Kultury i Nauki mieliśmy okazję gościć całe środowisko branżowe.

Zobacz więcej

17-03-23 Drugi dzień targów - konferencje, debaty i prezentacje

Drugi dzień targowych spotkań minął w atmosferze gwaru rozmów biznesowych rozmów i spotkań branżowych. W trzech salach konferencyjnych odbywały się konferencje, prezentacje i debaty przedstawicieli sektora turystyki. Były konkursy, degustacje i spora dawka praktycznej wiedzy.

Zobacz więcej