Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie 21-23 listopada 2024❗❗❗  

Aktualności

25-04-23 Podsumowanie targów ITTF Warsaw

Za nami pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITTF Warsaw, zrealizowanych przez Polską Izbę Turystyki oraz Grupę MTP. W Pałacu Kultury i Nauki mieliśmy okazję gościć całe środowisko branżowe.

Zobacz więcej

17-03-23 Drugi dzień targów - konferencje, debaty i prezentacje

Drugi dzień targowych spotkań minął w atmosferze gwaru rozmów biznesowych rozmów i spotkań branżowych. W trzech salach konferencyjnych odbywały się konferencje, prezentacje i debaty przedstawicieli sektora turystyki. Były konkursy, degustacje i spora dawka praktycznej wiedzy.

Zobacz więcej

16-03-23 Międzynarodowe Targi Turstyczne ITTF Warsaw. Nowe wydarzenie w kalendarzu imprez dla branży turystycznej

Dziś rozpoczęliśmy pierwszą edycję ITTF Warsaw. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali wspólnie ogranizatorzy: prezes Grupy MTP Tomasz Kobierski oraz prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski. W uroczystości wzięli również udział między innymi sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki...

Zobacz więcej

16-03-23 Wystawca ITTF Warsaw - Bruksela

Hub.brussels i visit.brussels – dwie brukselskie agencje promocyjne odkryją przed turystami z Polski atrakcje stolicy Belgii i Europy oraz przyjemność zwiedzania miasta.

Zobacz więcej

15-03-23 ITTF Warsaw 2023 warszawskie spotkanie branży turystycznej wraca do Pałacu Kultury i Nauki

Rozpoczynające swoją historię Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw, które odbędą się w dniach 16-18 marca 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, powstały w odpowiedzi na potrzeby branży turystycznej, która od dłuższego czasu zmaga się z różnymi wyzwaniami. Grupa MTP we współpracy z Polską...

Zobacz więcej